• Huvudsponsorer

Lördag Lör 7 Mars Mar
Tisdag Tis 10 Mars Mar
Torsdag Tor 12 Mars Mar
Lördag Lör 19 September Sep
Tisdag Tis 22 September Sep
Torsdag Tor 24 September Sep

Mora IK spelar EA SPORTS NHL 18

22 februari 2018 16:10
eshl

Idag presenterar vi en ny tuff omgång i EA SPORTS NHL 18. Denna gång mellan Mora IKs Sebastian Hartmann och Emil Bejmo som gör upp om titeln som klubbens bästa gamer. Kika in hos ESHL för att se resultatet.


Serien med SHL-lag som utmanar varandra i EA SPORTS NHL 18 fortsätter och denna gång beger vi oss till Mora. Sebastian Hartmann tar sig an Emil Bejmo i en avgörande match i nya NHL THREES om vem som faktiskt förtjänar att ha skryträttigheterna i klubbens omklädningsrum framöver.

[Inbäddad YouTube-länk: https://www.youtube.com/watch?v=2kJYwoiTJ5c ]

Prenumerera på vår YouTube-kanal eller håll utkik här på ESHL för nytt material där fler lag i SHL drabbar samman i EA SPORTS NHL 18. På återseende!