• Huvudsponsorer

Torsdag Tor 10 Oktober Okt
Lördag Lör 12 Oktober Okt
Torsdag Tor 17 Oktober Okt
Idag 19 Oktober Okt
Tisdag Tis 22 Oktober Okt
Torsdag Tor 24 Oktober Okt
Lördag Lör 26 Oktober Okt

Mora IK spelar EA SPORTS NHL 18

22 februari 2018 16:10
eshl

Idag presenterar vi en ny tuff omgång i EA SPORTS NHL 18. Denna gång mellan Mora IKs Sebastian Hartmann och Emil Bejmo som gör upp om titeln som klubbens bästa gamer. Kika in hos ESHL för att se resultatet.


Serien med SHL-lag som utmanar varandra i EA SPORTS NHL 18 fortsätter och denna gång beger vi oss till Mora. Sebastian Hartmann tar sig an Emil Bejmo i en avgörande match i nya NHL THREES om vem som faktiskt förtjänar att ha skryträttigheterna i klubbens omklädningsrum framöver.

[Inbäddad YouTube-länk: https://www.youtube.com/watch?v=2kJYwoiTJ5c ]

Prenumerera på vår YouTube-kanal eller håll utkik här på ESHL för nytt material där fler lag i SHL drabbar samman i EA SPORTS NHL 18. På återseende!