• Huvudsponsorer

Tisdag Tis 12 Mars Mar
Torsdag Tor 14 Mars Mar
Lördag Lör 16 Mars Mar
Måndag Mån 18 Mars Mar
Fredag Fre 22 Mars Mar
Lördag Lör 23 Mars Mar
Söndag Sön 24 Mars Mar
Måndag Mån 25 Mars Mar
Tisdag Tis 26 Mars Mar
Onsdag Ons 27 Mars Mar
Torsdag Tor 28 Mars Mar

Mora IK spelar EA SPORTS NHL 18

22 februari 2018 16:10
eshl

Idag presenterar vi en ny tuff omgång i EA SPORTS NHL 18. Denna gång mellan Mora IKs Sebastian Hartmann och Emil Bejmo som gör upp om titeln som klubbens bästa gamer. Kika in hos ESHL för att se resultatet.


Serien med SHL-lag som utmanar varandra i EA SPORTS NHL 18 fortsätter och denna gång beger vi oss till Mora. Sebastian Hartmann tar sig an Emil Bejmo i en avgörande match i nya NHL THREES om vem som faktiskt förtjänar att ha skryträttigheterna i klubbens omklädningsrum framöver.

[Inbäddad YouTube-länk: https://www.youtube.com/watch?v=2kJYwoiTJ5c ]

Prenumerera på vår YouTube-kanal eller håll utkik här på ESHL för nytt material där fler lag i SHL drabbar samman i EA SPORTS NHL 18. På återseende!