• Huvudsponsorer

Onsdag Ons 10 April Apr
Torsdag Tor 11 April Apr
Fredag Fre 12 April Apr
Lördag Lör 13 April Apr
Söndag Sön 14 April Apr
Måndag Mån 15 April Apr
Tisdag Tis 16 April Apr
Torsdag Tor 18 April Apr
Söndag Sön 21 April Apr
Tisdag Tis 23 April Apr
Torsdag Tor 25 April Apr
Lördag Lör 27 April Apr
Tisdag Tis 30 April Apr
Torsdag Tor 2 Maj Maj
Lördag Lör 14 September Sep
Tisdag Tis 17 September Sep
Torsdag Tor 19 September Sep

Mora IK spelar EA SPORTS NHL 18

22 februari 2018 16:10
eshl

Idag presenterar vi en ny tuff omgång i EA SPORTS NHL 18. Denna gång mellan Mora IKs Sebastian Hartmann och Emil Bejmo som gör upp om titeln som klubbens bästa gamer. Kika in hos ESHL för att se resultatet.


Serien med SHL-lag som utmanar varandra i EA SPORTS NHL 18 fortsätter och denna gång beger vi oss till Mora. Sebastian Hartmann tar sig an Emil Bejmo i en avgörande match i nya NHL THREES om vem som faktiskt förtjänar att ha skryträttigheterna i klubbens omklädningsrum framöver.

[Inbäddad YouTube-länk: https://www.youtube.com/watch?v=2kJYwoiTJ5c ]

Prenumerera på vår YouTube-kanal eller håll utkik här på ESHL för nytt material där fler lag i SHL drabbar samman i EA SPORTS NHL 18. På återseende!